Köszöntő


Szeretettel köszöntjük a Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola honlapjának minden kedves látogatóját!

Az internet nyújtotta lehetőségeket is szeretnénk kihasználni ahhoz, hogy információkat nyújtsunk mindazoknak, akik érdeklődnek mindennapjaink iránt.

Szeretnénk azok számára is elérhetővé válni, akik számára fontosak a hagyományok, az eredmények., és a közeljövőben szeretnének iskolát választani gyermekeiknek.

Ismerjék meg közelebbről intézményünket, tájékozódjanak bemutatkozó oldalainkon!

Iskolavezetés

logo

Eseménynaptár

Tanév rendje - letöltés

.

H
K
Sz
Cs
P
Szo
V

Eseménynaptár 2018-2019 - letöltés

Galéria


Tovább a galériákhoz

Menzaétlap

Felsős diákjaink



5.a - Szabó Andrea
1. Ábrahám Benedek 10. Kurucz Máté Gergő
2. Bécs Emese 11. Lipovics Vivien Veronika
3. Beigelbeck Attila 12. Paraoánu Richárd Tamás
4. Bocska Dorina Adél 13. Plangár Kitti
5. Karsai Péter 14. Steigler Dominika Dzsenifer
6. Katona Eszter Réka 15. Szűr Alexandra Flóra
7. Kolompár Gábor 16. Vámosi Benedek
8. Kugyelka Ádám János 17. Vasi Zétény
9. Kulasa Tímea Noémi
4a


6.a - Andrási Mihály
1. Bajcsai Zita 12. Kovács Márk Máté
2. Berkes Ádám 13. Lázár Máté
3. Bodó Vivien 14. Nagy Evelin Mercédesz
4. Dombay Kata Eszter 15. Nagy Kevin Marcell
5. Erbeszkorn Bendegúz 16. Pálfi Lilla Aida
6. Födemes Gréta 17. Péter Noémi
7. Hergesell Csaba Gyula 18. Rácz Johanna Karolina
8. Kaufman Dominik 19. Takács Elizabet Zsuzsanna
9. Kiss Elizabet 20. Vajda-Süvegh Katica
10. Kocsi-Horváth Eliza 21. Vigh Fanni
11. Kopcsó Dominika
5a


6.b - Nagy Judit
1. Babusák Darina 13. Kovács-Herold Marcell
2. Bodó Mercédesz 14. László Patrik Adalbert
3. Csánki Angelika 15. Mészáros Marcell
4. Csordás Martin Dávid 16. Péczeli Bence
5. Danyikó Anna Boglárka 17. Pinczés Krisztina
6. Éri Márk László 18. Pintér Szófia
7. Heidrich Bence Péter 19. Szabó Dominik
8. Herbszt Laura 20. Tippan Stella Katrin
9. Jakab Fanni 21. Tóth Cintia
10. Jastyúr Zsóka Violetta 22. Varga Balázs
11. Juhász Henrietta 23. Vidák Dávid
12. Kiss Rebeka
5b


7.a - Vadkerti Ildikó
1. Ábrahám Gergő 9. Lampert Vivien
2. Ádám József Martin 10. László Krisztofer Alexander
3. Gutai Gréta Borbála 11. Simon Ferenc Barnabás
4. Hindli Kornél Bence 12. Sipka Tamás
5. Horváth Dorina 13. Sipos Dorina
6. Kiss Gréta 14. Szakmári Levente
7. Kovács Mercédesz Rozália 15. Törő Botond Vajk
8. Kulasa Richárd Márk
6a


7.b - Zichó Zoltán
1. Árgyelán Anikó 10. Juhász Adél
2. Bokros Lilla 11. Kelemen Márton Dániel
3. Dárdai Roland 12. Kiss Patrik
4. Dárdai Tímea 13. Kolompár Kevin
5. Farkas Eszter Sára 14. Kozma Dóra
6. Fekete Pál Győző 15. Krahulec Patrik
7. Futó Bence 16. Pulai Martin
8. Herbszt Márton 17. Tihanyi Barbara
9. Horváth Norbert 18. Volincsák Luca
6b


8.a - Vörösházi Tibor
1. Bozori Péter 10. Nagy Dorka
2. Fekete Mária Lenke 11. Perje Péter Tibor
3. Gergely Fanni 12. Pirik Gábor
4. Györe Laura Patrícia 13. Szegedi Zsanett
5. Juhász Roland 14. Szűr Balázs
6. Kocsi-Horváth Martin 15. Takács Barnabás
7. Lidákova Lucia 16. Tóth Béla Bence
8. Magyari Dániel Ákos 17. Varga Evelin
9. Molnár Daniéla Marietta
7a


8.b - Török László
1. Bokros Dávid 8. Nyári Gergely
2. Dárdai Márk 9. Sipka Norbert János
3. Élő Gábor 10. Sólyom Adrienn Aliz
4. Krisztián-Világos Patrik 11. Szabó Rebeka Amanda
5. Matyus András 12. Szakács Roland
6. Maurer Martina 13. Szalai Rebeka
7. Menyhárt Ádám Dániel 14. Veres Csanád
7b